Відділ з питань освіти, молоді,спорту,культури та медицини Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Календар спортивних ігор

КАЛЕНДАР

 проведення районних та обласних змагань XVІІ Спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Очаківського району у 2017-2018 навчальному році

№ з/п Види змагань Термін проведеннязональних змагань Місця проведення зональних змагань (відповідальні виконавці). Термін проведенняфінальних змагань Місце проведення фінальних змагань (відповідальні виконавці)

1

2

3

4

5

6

  1.  

Легка атлетика Районі

(8-11 клас)

До 04 жовтня 2017 року

С. Парутино, с. Рівне,

с. Іванівка

(Дудкін О.М., Гуров І.І.)

03 - 04.10. 2017 р.

с. Рівне (Гуров І.І.) (за узгодженням)

  1.  

Легка атлетика Обласні (8-11 клас)

-

-

10-11.10

2017р.

м. Миколаїв, Центральний міський стадіон (вул..Спортивна, 1)

  1.  

Футбол

До 13 жовтня 2017 року

 

13.10.2017 р.

с. Іванівка (Лобода Н.Б. за узгодженням)

  1.  

Футбол

 

19-20 жовтня 2017 року

І група – м. Миколаїв

ІІ група – м. Баштанка

ІІІ група – м. Очаків

ІV група – смт. Доманівка

31.10 – 01.11. 2017 року

м. Вознесенськ, міський стадіон

  1.  

Шахи

До 02 листопада 2017 року

 

02-03.11.2017 року

с. Парутине (Дудкін О.М., за узгодженням)

Шахи

-

 

-

 

16-17.11.2017

м. Миколаїв, обласний шаховий клуб

  1.  

Настільний теніс

До 02 листопада 2017 року

 

 02-03.11.2017

с. Парутине (Дудкін О.М., за узгодженням)

Настільний теніс

-

-

16-17.11.2017

м. Вознесенськ, ДЮСШ

  1.  

Волейбол Районні

(дівчата, юнаки)

(8-11 клас)

 

 

Лютий 2018 р.

 

  1.  

Волейбол Обласні (дівчата)

15-16.02.18

ІІІ група - м. Очаків

27-28.02.2018

м. Миколаїв, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, гімназія № 2

  1.  

Волейбол Обласні (юнаки)

13-14.02.18

ІІІ група - м. Очаків

 

21-22.02.18

м. Миколаїв, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, гімназія № 2

  1.  

Баскетбол Районні

(дівчата, юнаки)

(8-11 клас)

 

 

Березень 2018 р.

 

  1.  

Баскетбол Обласні

(дівчата)

15-16.03.18

ІІІ група – м. Очаків

22-23.03.18

м. Миколаїв, гімназія № 4

Баскетбол Обласні

(юнаки)

13.14-03.18

ІІІ група – м. Очаків

20-21.03.18

м. Миколаїв, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20

  1.  

«Олімпійське лелеченя» Районні

(5-6 клас)

 

 

Березень 2018 р.

 

  1.  

«Олімпійське лелеченя»

(5-6 класи)

--

29-30.03.18

м. Миколаїв,

ЗОШ № 57

  1.  

«Олімпійські Надії» Районні

(1-4 класи)

 

 

Квітень 2018 р.

 

  1.  

«Олімпійські надії»

(1-4 класи).

--

--

03-04.05.18

м. Миколаїв,

ЗОШ І-ІІІ ст..№33, гімназія № 3

  1.  

«Козацький гарт» Районні

(5-10 класи)

 

 

Березень 2018 р.

 

  1.  

«Козацький гарт»

(5-10 клас)

10-11.04.18

м. Миколаїв,

Центральний міський стадіон

  1.  

«Старти надій» Районні

(7 клас)

 

 

Травень 2018 р.

 

  1.  

«Старти надій»

(7 класи).

16-17.05.18

м. Миколаїв, Центральний міський стадіон.

Приїзд команд до 09:00 год.

Початок змагань о 09:30 год.

Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, організаційному комітету надається право вносити зміни у систему, терміни та місця проведення районних зональних та фінальних змагань.

Змагання ХVІ районних Спортивних ігор проводяться згідно з вимогами даного Положення і відповідно діючих правил з видів спорту.