Вітаємо!!!

Дата: 04.02.2020 03:22

У жовтні місяці 4 школи, а саме, вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти Куцурубської ОТГ заповнили заявку на участь в англомовному таборі GoCamp. GoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. "Хочеш змінити світ? Надихай дітей" - такий лозунг мовних таборів.  За програмою проєкту учні шкіл, які пройшли відбірковий етап, матимуть можливість поспілкуватись і провести серпень 2020 разом з іноземними волонтерами, які незабаром завітають в їхні школи. На участь у GoCamp подали заявки більше ніж 800 шкіл України. За результатами відбору 4 заклади освіти громади увійшли до списку переможців.

Вітаємо Куцурубський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (вчителі Каргіна Олександра, Люц Анастасія, Панська Наталя), Іванівську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Рачкова (вчитель Левчук Ольга), Острівський НВК (вчитель Яворська Ольга), Парутинську ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Щадрова Галина). Бажаємо натхнення та нових ідей!