Відділ з питань освіти, молоді,спорту,культури та медицини Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Інтелектуальні змагання. Конкурс з української мови імені Петра Яцика

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За ухвалою Ліги українських меценатів, конкурсу надано ім'я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.

За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

Долучилися до нього і учні 3-11 класів з 6 шкіл Куцурубської сільської ради ОТГ, взявши участь у шкільному та районному етапах XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови. Результати наступні:

3 клас:  І –    Власюк Анастасія (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка, вч. Себрук Т.І.);

             ІІ –   Ярченко Ангеліна (Острівський НВК, вч. Книжник Н. П.);

             ІІІ –  Березюк Анастасія (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.                        

                     Шевченка, вч. Клепас Ю. Г.);

                     Кузьменко Володимир (Солончаківський НВК, вч. Вовченко Т. М. );

                     Бігарі Анна (Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Колос Т. В. );

                  Олізарівський Артур (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Рачкова,                

                  вч. Єгоренкова Н. М. );

4 клас: ІІ - Лавриненко Єлізавета (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.     

                   Шевченка, вч. Биців Г.М.);

                           Тимчаль Вікторія (Дмитрівський НВК, вч. Мурзакой О. І.);

            ІІІ –  Клімакович Вероніка (Острівський НВК, вч. Корнієнко Л. Г.);

                     Шинкаренко Дар’я (Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Каганюк Л. А.);

                     Щербина Надія (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Рачкова, вч.  Костюк Т. В. );

5 клас: І - Карапіря Наталія (Острівський НВК, вч. Стебельська Л. О.);

                 Богатирьова Анастасія (Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч.Дзиговська Л. А.);     

            ІІ - Мурзакой Анна (Дмитрівський НВК, вч. Кучерява В.В.);

                          Мішкевич Ірина (Солончаківський НВК, вч. Кротова О. Я.);

            ІІІ - Моргачова Анастасія

                  (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка, вч. Кондратюк І. І.);               

6 клас: ІІІ -

                Кондратюк Софія (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка, вч. Ключко П. В.);

                  Кусковська Тетяна (Дмитрівський НВК, вч. Кучерява В.В.);

7 клас: ІІІ -  Дерменжи Анастасія (Солончаківський НВК, вч. Кротова О. Я.);  

9 клас: ІІ -   Ярощук Дмитро (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка,   

                    вч. Ключко П.В.);

      Аллобергенова Дарія (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка, вч.  Кондратюк І. І.);

            ІІІ -  Плєшкова Юлія (Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Богатирьова Л. В.);

10 клас: ІІІ-   Паршиков Михайло (Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів,   вч. Дзиговська Л.А.);

                    Жосс Анна (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка, вч. Кондратюк І. І.);

11 клас:  І – Кондратюк Анастасія

                     (Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка, вч. Ключко П.В.);

               ІІІ –  Грибович Софія (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Рачкова,  вч. Чокова Т. М.).  Переможці   візьмуть участь в обласному етапі 15 грудня цього року.

                                                                          

Побажаємо нашим учням та їх наставникам і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

 

 



« повернутися до списку новин