Відділ з питань освіти, молоді,спорту,культури та медицини Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

День святого Миколая у Парутинському дитячому садочку

 19 грудня працівники Парутинського Палацу культури і бібліотеки завітали до Парутинського ДНЗ «Ластівка», щоб привітати малечу  з Днем Святого Миколая.

Чарівне театралізоване дійство під назвою «Святий Миколай прийди діток привітай»  захопило не тільки дітлахів, а й  вихователів. Всі разом вони активно брали участь у конкурсах, співали  пісні, кружляли у танку.

Відкрито було «казковий кінозал», у якому  працівниками Палацу культури  показали малечі пізнавальний мультфільм про Миколая і його помічників "Різдвяна казка", а також мультфільм - пісню «Святий Миколай».   

         Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні на святі завдяки художнього керівника Сметани Ольги Валентинівни  та  бібліотекаря Бень Євгенії Олександрівни.  

         Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові…. і солодкі подарунки, які маленкі друзі знайшли під подушками після обіднього відпочинку.

  

 « повернутися до списку новин