Чарівне свято в Іванівській школі

Дата: 21.12.2018 11:25

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят  – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів.

19 грудня в Іванівській школі свято " Миколая зустрічай в цей святий, величний час" пройшло для учнів 1-6 класів.

Діти готувалися до цього свята заздалегідь - вивчали віршики, пісні. У гості до них приходив чортик, який неслухняним діткам приніс різочки... Але так з ними і пішов, бо в школі таких діток немає! Привітали малечу і Ангели, що принесли гарну вість про Святого Миколая, а згодом завітав на свято і сам Святий Миколай. Він подарував  дітям не тільки подарунки,  а й радість  усім, хто був присутній на святі. Миколай побажав усім миру та злагоди, щастя і добра. Свято вийшло по справжньому  світлим, радісним і по-домашньому затишним і щирим!