Виставка робіт учнів Куцурубської школи мистецтв

Дата: 19.12.2018 12:07

Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою, а представлені роботи учнів художнього відділення Куцурубської школи мистецтв (керівник Паранюк Любов Мирославівна) просто випромінюють мир, гармонію, тепло, позитив і гарний настрій.

Діти відкривають перед нами новий світ – незнайомий, несподіваний, трохи таємничий і бажаний. Вони малюють все, що їх хвилює та радує. Виставка не обмежена тематично – тут є, де розгулятись дитячої фантазії!

Усі експоновані на виставці дитячі роботи мають свою душу та змінюють світогляд дорослих. Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру в усе добре, що існує на світі.