Працівники культури Куцурубської сільської ради ОТГ відзначили своє професійне свято

Дата: 09.11.2018 12:07

У середу, 7 листопада у  приміщенні Куцурубської публічної бібліотеки відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З 2014-го року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013-го року № 717/2013, цей День став відзначатися 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови.

З нагоди професійного свята сільський голова Куцурубської сільської ради ОТГ Копійка Інна Василівна, заступник сільського голови Горгуленко Лариса Миколаївна, методист відділу з питань ОМСКМ Кусковська Наталья Романівна висловлювали щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва, за їх вагомий  внесок у розвиток  культури та організацію змістовного дозвілля жителів громади.

Грамотами були відзначені  кращі працівники культури громади:

Бурдига-Ніколаєва Т.О. – директор Куцурубської публічної бібліотеки

Мельникова Олена Миколаївна - бібліотекар Дмитрівської бібліотеки-філії.

Варюк Людмила Миколаївна - бібліотекар Матросівської бібліотеки-філії.

Іващенко Олександр Костянтинович -  директор Парутинського Палацу культури.

Кондратюк Віктор Іванович – керівник Куцурубського Центру культури, молоді, спорту та дозвілля.

Краснова Ольга Вікторівна – художній керівник Парутинського Палацу культури.

Голота Олена Леонідівна – завідувач Іванівського клубу-філії.

Довбня Ольга Ярославівна - завідувач Дмитрівського клубу-філії.

Пелипаченко Тетяна Григорівна - завідувач Солончаківського клубу-філії.

Волкова Олена Петрівна - завідувач Прибузького клубу-філії.

Шевченко Ганна Федорівна – директор Куцурубської школи мистецтв.

Коршунова Наталія Василівна – викладач народних інструментів Куцурубської школи мистецтв.

Паранюк Любов Мирославівна – викладач художнього відділення Куцурубської школи мистецтв.

Іващенко Тетяна Петрівна – директор Парутинської дитячої музичної школи.

Мурашкіна Любов Миколаївна – викладач теоретичних дисциплін Парутинської дитячої музичної школи.

Шеіна Тетяна Володимирівна – викладач сольного співу Парутинської дитячої музичної школи.

Кадиков Сергій Дмитрович – концертмейстер Парутинської дитячої музичної школи.

Кіянцева Яна Володимирівна – викладач хореографічних дисциплін Парутинської дитячої музичної школи.

Чудна Наталія Сергіївна – викладач гітари, флейти Парутинської дитячої музичної школи.