Осінній бал - барвистий і чарівний...

Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захоплюючим?!

І ось, осіннього вечора,  26 жовтня в Парутинській школі  відкрились  двері  для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу..

У залі панувала загадкова, творча атмосфера. На старшокласників чекала цікава  програма. А щоб додати азарту, вечір провели у формі змагання.

Юні учасники цікаво і з захопленням  розповідали про себе в різних жанрах, читали вірші про осінь, демонстрували своє почуття гумору,  співали пісень, імпровізували  в танцювальних  конкурсах. Цікаві і веселі були конкурси для присутніх, де вони мали можливість відчути себе "скульпторами", виконавцями частівок або сучасними "модельєрами".

Титул «Королева  балу» та «Король балу» вибороли учні 11 класу: їх голови прикрасили красиві корони, зроблені однокласниками власноруч. Інші учасники свята були нагороджені солодкими призами.