«Нехай звучить українська мова, нехай живе рідне слово!!!»

21 лютого  в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова пройшли заходи, присвячені  Міжнародному Дню рідної мови. В рамках цих заходів була організована виставка літератури в шкільній бібліотеці «Рідна мова, солов’їна!».

Вчителем української мови  та літератури Чоковою Т. М.  проведено  шкільний диктант на тему «Українська мова»,  учнями школи підготовлено святкову лінійку на тему «Українська мова – українське слово!».

Наші діти мали можливість дізнатися історію свята, як відмічають його в інших країнах,  красу рідної української  мови  відтворили у віршах, піснях, гуморесках.