Вітаємо переможців!

25 листопада 2018 року на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка проведено ІІ  (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики та біології.

У інтелектуальних випробуванням взяли участь учні Куцурубської, Іванівської, Дмитрівської та Парутинської шкіл громади.

Призові місця посіли:

Фізика

ІІІ місце -  Мухамедзянов Андрій, учень 8 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Рачкова (вчитель Рєзнікова О.В.)

Біологія

ІІІ місце - Книжник Вікторія, учениця 9 класу Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка (вчитель Хансіярова О.В.)

ІІІ місце - Поспелов Юрій, учень 11 класу Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка (вчитель Хансіярова О.В.)

Віримо, що Ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і  перемога в  інтелектуальному випробуванні.

Успіхів Вам, творчих злетів і перемоги у ІІІ етапі!