Тиждень зарубіжної літератури в Солончаківському НВК

Дата: 30.11.2018 15:01

З 19 по 24 листопада у Солончаківському НВК відповідно до плану виховної роботи школи пройшов Тиждень зарубіжної літератури під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Дудник С.О.

У рамках тижня було заплановано ряд заходів, мета яких  -  поглибити знання  школярів   про зарубіжних письменників, викликати в учнів інтерес до читання,  організувати  пошукову  і самостійну  роботи  учнів.

Протягом  п’яти  днів  учні  демонстрували  творчі  здібності, ерудицію, брали  активну  участь  у  різних  конкурсах  та  вікторинах.

Для учнів 5-6 класів було проведено інтелектуальну  гру «Літературний калейдоскоп», для учнів 7- 9 класів - цікаву та пізнавальну  гру-конкурс «Літературний лабіринт», а учні 6 класу  провели  цікаву мандрівку разом  з героями романів Жуля Верна під час уроку-подорожі  «Жуль Верн – великий мрійник».

Тиждень допоміг дітям  знайти відповіді на питаннями: «Чи можеш ти жити без літератури? Чи буде повним твоє життя без книги, без поезії, без театральних вистав?». А ще розкрив всю красу та багатогранність літературного слова, якою б мовою воно не звучало.