«О, рідна мово, що без тебе я…»

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Солончаківського НВК Куцурубської ОТГ.

В рамках фестивалю «В ній материнська ласка та любов»  учасники декламували вірші про мову, співали запальні українські пісні, а родзинкою заходу стала композиція «О,  рідна мово, що без тебе я…»

Вчителі української та зарубіжної літератури Кротова Ольга Ярославівна, Дудник Світлана Володимирівна провели  конкурс «Казкар»  для учнів 5 – 7 класів, які залучилися до створення казки, створюючи власні образи, по-новому сприймаючи життя та красу світу.

З метою виховання глибокої поваги  до рідної мови  класними керівниками  було проведено флешмоб з виготовлення плакатів: «Я люблю свою мову. Не розбивайте моє серце!».

Учні початкових  класів писали диктант на тему «Кобзар».

Бібліотекар школи організував  книжково-ілюстративну виставку «Слово про слово».

Також учні школи взяли участь у всеукраїнському  конкурсі з українознавства «Патріот - 2019».

Всі учасники культурно-просвітницьких заходів, олімпіад були нагороджені дипломами, грамотами, сертифікатами.