Перемога в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя»

17 листопада в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» взяв участь зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» (керівник Яна Кіянцева) Парутинського Палацу культури Куцурубської сільської ради ОТГ, в якому посіли призове 3 місце.

А ще раніше, 03 листопада  2018 року на базі обласного Будинку художньої творчості учні Парутинської дитячої музичної школи  Куцурубської сільської ради ОТГ взяли  участь  у обласному огляді дитячих вокальних ансамблів «Ліга Voice».

Ансамбль «Перлина Ольвії» Парутинської ДМШ під керівництвом Тетяни Шеїної отримали найвищу нагороду у конкурсі – Гран-Прі.

Ансамбль «Проліски» Парутинської ДМШ керівник Любов Мурашкіна отримали призове 3 місце.

Бажаємо нашим викладачам та їх вихованцям подальших творчих перемог!!!