Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Змагання з волейболу серед шкіл громади

   Відповідно до  Календаря XVII обласних Спортивних ігор 02 лютого 2018 року на базі Дмитрівського НВК Куцурубської сільської ради ОТГ пройшов І тур змагань XVII районних Спортивних ігор з волейболу серед учнів 8-11 класів шкіл громади.

    Цього року учасниками  змагань стали  5 команд юнаків з Куцурубської, Іванівської, Дмитрівської, Парутинської та Острівської шкіл та 4 команди дівчат  Куцурубської, Дмитрівської, Парутинської та Острівської шкіл. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

      Перемогу здобула Парутинська школа, як серед юнаків, так і серед дівчат.  

      ІІ місце серед юнаків посіла Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка (вчитель Савченко М.М.), а серед дівчат – Острівський НВК (вчитель Остапчук А.А.).

      ІІІ місце посіла команда юнаків Острівського НВК, а серед дівчат - команда Куцурубської школи.

    Вітаємо переможців та усіх учасників спортивних змагань.

А  команді  Парутинської ЗОШ та  їх вчителю Дудкіну О.М. міцного здоров’я, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

 « повернутися до списку новин