Перемога у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та правознавства!

Дата: 05.03.2018 20:50

24 лютого 2018 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради  відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 30 учнів майже з усіх куточків Миколаївщини.

Із вітальним словом до учасників олімпіади звернулася Захар О. Г., кандидат педагогічних наук, заступник директора МОІППО.

Ольга Германівна побажала дослідникам знайти свій вірний шлях у світ науки та висловила свої сподівання щодо внеску кожного учасника олімпіади в екологічно безпечне майбутнє України.

Під час проведення теоретичного туру були представлені екологічні проекти, спрямовані на вирішення екологічних проблем Миколаївщини.

Найкращий результат показав і

Трегубенко Костянтин,

учень 11 касу  Дмитрівського НВК

Щиро вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!

Зичимо  йому й його наставнику -  Ткаченко Тетяні Михайлівні - міцного здоров’я, успіхів та натхнення на нові екологічні проекти!

24 лютого на  базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 відбувся ІІІ  (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

У заході взяли участь 56 осіб. Призові місця здобули 26 учнів.

Серед них і

Жосс Анна,

учениця 9 класу Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка, яка посіла ІІ місце.

Вітаємо переможицю та її вчителя – Бохну Світлану Олександрівну!