10 кроків до генерала

04 грудня  в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст імені І.Рачкова  було проведено спортивно-розважальну гру «10 кроків до генерала» , яка була присвячена Дню Збройних Сил України.

14:53 06.12.2018

Про результати ІІ етапу олімпіад з математики, ІКТ та української мови

02 грудня на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформаційних технологій та української мови та літератури.

10:59 04.12.2018

«Життя коротке, література вічна»

З 19 по 24 листопада у Солончаківському НВК відповідно до плану виховної роботи школи пройшов Тиждень зарубіжної літератури під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Дудник С.О.

15:01 30.11.2018

Тиждень початкових класів у Солончаківській школі

«Ми різні - в цьому наше багатство, ми разом - в цьому наша сила» - ці слова супроводжували учнів  Солончаківського НВК  протягом Тижня початкових класів, організований вчителями  початкових класів: Дудник Ж.А., Вовченко Т.М.,Мусієнко В.Г.

14:19 30.11.2018

Поповнення творчих перемог у сфері культури

17 листопада в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» взяв участь зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» (керівник Яна Кіянцева) Парутинського Палацу культури Куцурубської сільської ради ОТГ, в якому посіли призове 3 місце.

16:17 29.11.2018

Тиждень фізики в Острівському НВК

З 19 листопада учні 7 – 9 класів Острівського НВК  подорожували країною Фізика. Розпочалось знайомство із відвідування найцікавіших її районів: Механіка, Теплові явища, Оптика, Молекулярка, Електрика, Магнетизм, дізнавшись у загальних рисах про деякі фізичні поняття. Професіональним гідом виступив вчитель фізики Острівського НВК Дарієнко О.О.

13:07 28.11.2018

У гості до пожежних

Справжнім святом для учнів 4, 6 та 7 класів Іванівської ЗОШ І-ІІІст. імені І.Рачкова  стало відвідування 22 листопада Державної пожежно-рятувальної частини м. Очаків. Співробітниками цієї частини було проведено цікаву та змістовну екскурсію, діти мали змогу  не тільки оглянути всю техніку а  й подивитися її зсередини: посидіти у кабіні  пожежної машини, потриматися за пожежні шланги та приміряти  одяг пожежників. Наші учні були дуже задоволені цією поїздкою і виразили щире бажання побувати тут ще не один раз!

14:47 26.11.2018

Про проведення IX Міжнародного мовно-літертурного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Куцурубській громаді

25 листопада на базі КуцурубськоїЗОШ І-ІІІ ст. Імені Т.Шевченка проведено ІІ (районний) етап IX Міжнародного мовно-літертурного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14:34 26.11.2018

Вітаємо переможців!

25 листопада 2018 року на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка проведено ІІ  (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики та біології.

13:53 26.11.2018