Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Про затвердження Програми фізичної культури і спорту в Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

09 жовтня 2018 року                                                                      № 6

 

Про затвердження Програми фізичної культури і спорту в  Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про охорону здоров’я», «Про відпочинок та оздоровлення дітей», «Про фізичну культуру і спорт», «Про сприяння соціальному становищу та розвитку молоді в Україні», з метою пропаганди здорового способу життя, зміцнення здоров’я громадян шляхом оздоровчої рухової активності населення в Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади, враховуючи висновки постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, сільська рада:

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  Програму фізичної культури і спорту Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади (далі - Програма), що додається.
  2. Затвердити Календар проведення спортивних змагань на території Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади, що додається.
  3.  Відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

1) забезпечити координацію та виконання заходів, передбачених Програмою і щорічно інформувати сільську раду до 01 лютого;

2)  під час формування бюджету відділу на 2019 -2022 роки передбачати у межах фінансового ресурсу фінансування заходів, визначених Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту  населення.

Сільський голова                                                                            І. В. Копійка

 

 

ПРОГРАМА розвитку фізичної культури і спорту в Куцурубській сільській раді об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки

 

ЗАХОДИ