Мріємо та досягаємо!

Дата: 03.11.2020 11:45

31 жовтня відбувся Миколаївський обласний конкурс «Перлина Прибужжя 2020», який був проведений дистанційно Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи. До  конкурсу долучилися понад 50 хореографічних колективів зі званням «народний / зразковий» області та Миколаєва. Кожен із них представив свою творчість у певних вікових категоріях та номінаціях. Виступи учасників складалися з двох сценічних різнопланових номерів.

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» Парутинської дитячої музичної школи Куцурубської сільської ради  ОТГ під керівництвом викладача Одарич Ангеліни прийняли учать у хореографічному конкурсі в номінації «Естрадна хореографія», VІІ вікова категорія та посіли ΙΙΙ призове місце.

Першого листопада ΙΙΙ призове місце отримав і вокальний ансамбль «Проліски» Парутинської дитячої музичної школи в обласному огляді вокально-хорових колективів «Ліга Voice» у номінації «Вокальні колективи навчальних закладів», мішана вікова категорія (викладач Любов Мурашкіна). Огляд  спрямований на розкриття творчого потенціалу дитячих вокально-хорових колективів. Участь в огляді взяли понад 30 хорів та ансамблів з різними стилями й манерами виконання. Учасники представили свою творчість у номінаціях — «Вокальні колективи клубних закладів» та «Вокальні колективи навчальних закладів». Виступи учасників складалися з двох різнохарактерних творів: один твір українського автора або обробка української народної пісні, другий — на вибір учасників.

Бажаємо аматорам та викладачам натхнення та творчих досягнень!