Районні змагання з волейболу

Дата: 10.02.2018 19:28

На волейбольному майданчику у  спортзалі  Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ст.. Чорноморської сільської ради ОТГ 09 лютого зібрались команди Парутинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Куцурубської сільської ради ОТГ та Чорноморської шкіл.

Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками.

За підсумками змагань перше місце виборола команда Чорноморської школи, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги.

Друге місце у змаганні здобули гравці нашої Парутинської школи (вчитель Дудкін О.М.).

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Висловлюємо подяку в організації змагань   директора Чорноморської та Парутинської шкіл за сприяння у проведенні змагань з волейболу та учасникам заходу за активну життєву позицію.

Велика подяка всім хто прийшов і підтримав команди!