Свято Миколая в Солончаківському НВК

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Солончаківському НВК для учнів школи та вихованців дитячого закладу.

Діти влаштували театралізовану виставу «Миколаю, прийди до нас з раю!..», а допомагали їм у цьому педагог-організатор Кротова О.Я  та  Дудник С.В., музичний керівник  Мурашкіна Л.М.

Від Святого Миколая   діти отримали подарунки і на дитячих  обличчях з’явилася щаслива усмішка та радість.

Щиру вдячність складаємо спонсорам: підприємцю Бондаренко В.В., фермерам Стрельцову В.П. та Мотруненко С.І., депутату с/р Шевченко  О.А., Шевченко М.П., священику о. Василю.