І тур змагань XVII районних Спортивних ігор з баскетболу

06 березня 2018 року на базі Дмитрівського НВК відбувся І тур змагань XVII районних Спортивних ігор серед учнів 8-11 класів шкіл Куцурубської ОТГ з баскетболу.

У змаганнях брали участь 4 команди юнаків з  Куцурубської, Іванівської, Дмитрівської та Парутинської шкіл та 3 команди дівчат: Куцурубська ЗОШ, Дмитрівський НВК та Солончаківський НВК.

У запеклій та чесній боротьбі перемогу здобула Куцурубська школа, як серед юнаків, так і серед дівчат.

ІІ місце серед юнаків посіла Парутинська щкола, а серед дівчат — Дмитрівський НВК.

ІІІ місце здобули: серед юнаків Дмитрівський НВК, а серед дівчат — Солончаківський НВК.

Вітаємо переможців та усіх учасників спортивних змагань. А  командам Куцурубської школи  бажаємо перемоги і на наступних етапах змагань XVII Спортивних ігор.