Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Тиждень фізики в Острівському НВК

 З 19 листопада учні 7 – 9 класів Острівського НВК  подорожували країною Фізика. Розпочалось знайомство із відвідування найцікавіших її районів: Механіка, Теплові явища, Оптика, Молекулярка, Електрика, Магнетизм, дізнавшись у загальних рисах про деякі фізичні поняття. Професіональним гідом виступив вчитель фізики Острівського НВК Дарієнко О.О.

    Цікавою виявилась Фізика в літературних творах, а саме: в поезії, в прозових творах, у фантастиці та гуморі. Учні із задоволенням скористалися  нагодою одночасно насолоджуватись як художніми формами, так і красивими розв’язками задач.

            Під час гри «Великі відкриття» члени учнівських команд яскраво продемонстрували  свої теоретичні знання з предмету, поєднуючи портрети великих вчених – фізиків з їхніми відкриттями.Яка ж фізика без дослідів. Звичайно, демонструвалися цікаві досліди, під час яких учасники заходу хоча і не стримували  емоцій, але розвиток мислення був головним у постановці експериментів.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 « повернутися до списку новин