Тиждень біології в Острівському НВК

«Пізнання починається із здивування» - під таким гаслом з 5 по 9 листопада пройшов тиждень біології в Острівському НВК.

Протягом тижня, організованого вчителем біології   Осінчук Т.Ф., проводився конкурс малюнків «Ми частина живої природи» та фотоконкурс -  «Мій домашній улюбленець».

Учні 1-4 класів взяли участь у цікавій грі «Вінегрет-шоу». Розважально-пізнавальна гра «Поле чудес» відбулася між учнями 5-9 класів.

В шкільній бібліотеці організовано виставку літератури на тему «Природа. Біологія. Екологія». Учні із задоволенням переглянули презентацію «Стоп – кадр…» про неповторні моменти навколишнього світу та стали учасниками диспуту «Боротьба протистоянь» про вічне протистояння між двома статями, показали силу такого почуття, як кохання.

А ще були розв’язуванням ребусів та кросвордів,  сюжетно – рольова гра «В гостях у стоматолога», вікторина «Незвичайні тварини»,  пізнавально – розважальна гра «Пошук скарбів».   Не менш цікавим виявилась виставка інформаційних матеріалів за тематикою «Рекорди Гіннеса».

Всі учні школи стали також активними учасниками акції «Годівничка з підручних матеріалів» та КТС «Земля потребує нашої турботи».

Найактивніші учасники заходів та переможці конкурсів нагороджені  грамотами та подарунками.