Всесвітній день лісу

Дата: 27.03.2019 14:29

21 березня відоме як Всесвітній день лісу. Цю традицію було започатковано Європейською конфедерацією сільського господарства, а 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила його Міжнародним днем лісу.

Це ще одна нагода привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем світового рівня та нагадати людству про справжні цінності.

Саме тому в цей день учні 6 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І. Рачкова на чолі з вчителем біології  Тимченко Валентиною Павлівною висадили саджанці яблуні на пришкільній ділянці.

Не будьте байдужими!
Посадіть своє дерево, нехай воно росте і квітне.
І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власне подвір′я, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.