Про проведення IX Міжнародного мовно-літертурного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Куцурубській громаді

Дата: 26.11.2018 14:34

25 листопада на базі КуцурубськоїЗОШ І-ІІІ ст. Імені Т.Шевченка проведено ІІ (районний) етап IX Міжнародного мовно-літертурного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь учні 5-7 класів 5-ти шкіл громади.

Призові місця посіли:

5 клас - І місце  -Мішкевич Ірина, учениця Солончаківського НВК (вчитель Кротова О.Я.)

ІІ місце - Курдова Ніколь, учениця Куцурубської ЗОШ (вчитель Кондратюк І.І.)

ІІІ місце - Богатирьова Анастасія, учениця Парутинської ЗОШ (вчитель Дзиговська Л.А.)

Мурзакой Анна, учениця Дмитрівського НВК (вчитель Кучерява В.В.)

6 клас - ІІІмісце - Калкутіна Анастасія, учениця  Куцурубської ЗОШ (вчитель Ключко П.В.)

Чепіженко Анна, учениця Солончаківського НВК (вчитель Дрозд Л.П.)

7 клас - І місце - Крук Поліна, учениця Солончаківського НВК (вчитель Кротова О.Я.)

8 клас - ІІІ місце - Швець Дар'я, учениця Дмитрівського НВК (вчитель Кучерява В.В.)

9 клас - ІІІ місце - Плєшакова Юлія, учениця Парутинської ЗОШ (вчитель Богатирьова Л.В.)

Аллобергенова Дар'я, учениця  Куцурубської ЗОШ (вчитель Ключко П.В.)

10 клас - ІІ місце Рубан Світлана, учениця Куцурубської ЗОШ (вчитель Кондратюк І.І.)

ІІ місце - Карнаух Владислав, учень Парутинської ЗОШ (вчитель Дзиговська Л.А.)

11 клас - І місце - Кондратюк Анастасія, учениця  Куцурубської ЗОШ (вчитель Ключко П.В.)

ІІ місце - Паніцина Дар'я,  учениця Парутинської ЗОШ (вчитель Замєтна О.М.)

ІІ місце - Білокорович Нікіта, учень Дмитрівського НВК (вчитель Бєлали Н.С.)

Вітаємо з перемогою учнів та їх творчих керівників - вчителів української мови та літератури! Бажаємо успіхів учасникам обласного етапу!