Районний етап турніру юних істориків

16 березня 2018 року на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка відбувся районний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків.

У цьому році в турнірі взяли участь шкільні команди   Куцурубської та Парутинської шкіл та збірна команда з учнів Іванівської, Дмитрівської та Солончаківської шкіл громади.

За підсумками журі:
І місце посіли учні Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка: Петречків Валерія, Токар Олександр, Сидоренко Марина, Козубовська Олена (вчитель Бохна С.О.)

ІІ місце посіла збірна команда учнів Іванівської, Дмитрівської, Острівської та Солончаківського шкіл: Таюкова Олександра (вчитель Маріянчук Л.Ю.); Яновська Христина (вчитель Єрмолаєв С.Г.); Трегубенко Костянтин та Кулик Сніжана (вчитель Харлан О.П.); Сащенко Вікторія (вчитель Рак В.М.).
ІІІ місце посіла команда Парутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Антонов Руслан, Дзиговська Анна, Карнаух Владислав, Вітюк Дарина, Якушова Аліна (вчитель Андрєєва Г.В.).

Крім того, журі визначило у номінаціях найактивніших учасників:

Кулик Сніжана,

учениця 11 класу Дмитрівського НВК – «Найкращий доповідач»;

Петречків Валерія,

учениця 11 класу Куцурубської школи – «Найкращий опонент»;

Якушова Аліна,

учениця 11 класу Парутинської ЗОШ – «Найкращий рецензент».

25 березня на базі МОІППО збірна команда Куцурубської сільської ради ОТГ візьме участь в обасному етапі Турніру.

Бажаємо всім учасникам та їх наставникам подальших перемог, творчого натхнення та хорошого настрою!