Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини
Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

У Куцурубській ОТГ відбувся І зимовий кубок з міні-футболу

      26 січня 2018 року за ініціативи відділу з питань освіти, молоді, спорту,  культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єднаної    територіальної громади відбувся І зимовий кубок з міні-футболу.

 Зустріч відбулася на базі Куцурубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка і були присвячені Дню соборності України.  

У спортивних змаганнях брали участь збірні команди з Парутинського,  Солончаківського, Дмитрівського, Іванівського старостинських округів, села  Куцуруб та Очаківської санаторної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

      У запеклій та чесній боротьбі перемогу здобула Солончаківська команда, ІІ місце посіли спортсмени села Дмитрівка, ІІІ місце – села Куцуруб.

                                  

Вітаємо переможців та усіх учасників спортивних змагань!

     Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ висловлює подяку вчителям фізичної культури шкіл громади Савченку М.М., Дудкіну О.М., Балтаг К.І., Шевченку Д.С., завідувачу Іванівським клубом-філією Голоті О.Л. за допомогу в організації та проведенні спортивних змагань.« повернутися до списку новин