«Музичний світ тварин»

23  березня на музичному відділенні Куцурубської школи мистецтв відбувся відкритий академконцерт, у якому взяли участь учні викладачів Кулеченко О.Є., Шевченко Г.Ф. (клас фортепіано), Коршунової Н.В. (клас народних інструментів), Чудної Н.С. (клас гітари). За традицією, такі концерти мають певну тематику. Тема цього концерту – «Музичний світ тварин».

10:47 28.03.2019

Всесвітній день лісу

21 березня відоме як Всесвітній день лісу. Цю традицію було започатковано Європейською конфедерацією сільського господарства, а 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила його Міжнародним днем лісу.

14:29 27.03.2019

«Не вмре повік твоє святе ім’я…»

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали частинкою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.

15:13 20.03.2019

Матусине свято

07 березня у дошкільному підрозділі Острівського НВК відбулося свято «Пісня лунає по всій Україні, Матусине свято прийшло до нас нині!».

19:37 11.03.2019

Тарас Шевченко і музика

9 березня 2019 року відзначається 205- річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Його місце в українському суспільстві і в українській культурі особливе…

12:44 05.03.2019

Тварини – наші друзі

1 березня 2019 року у Всесвітній день котів в рамках проведення "Всеукраїнського заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", що ініційоване благодійним фондом "Щаслива лапа" за підтримки Міністерства освіти і науки України, в Червонопарутинському ДНЗ "Перлинка" вихователь Пацера Тетяна Миколаївна провела заняття "Тварини - наші друзі".

07:34 04.03.2019

«О, рідна мово, що без тебе я…»

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

15:13 22.02.2019

«Нехай звучить українська мова, нехай живе рідне слово!!!»

21 лютого  в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова пройшли заходи, присвячені  Міжнародному Дню рідної мови. В рамках цих заходів була організована виставка літератури в шкільній бібліотеці «Рідна мова, солов’їна!».

13:25 22.02.2019

«Крізь пекло афганської війни»

У Солончаківському НВК відзначили скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Учні школи під керівництвом педагога-організатора Дудник С.В. підготували загальношкільну лінійку пам’яті «Крізь пекло афганської війни».

09:42 20.02.2019

«Весна із мамою – сестриці»

Учні Солончаківського НВК пройшло  свято «Весна із мамою – сестриці». Вихованці гуртка «Юні українознавці» на чолі з керівником гуртка Кротовою О.Я. підготували  чудове дійство до народного свята Стрітення. Діти співали пісні, водили хороводи, закликали весну, а на завершення свята всім присутнім роздали випечених пташок «жайворонків», побажали миру і злагоди, щастя і здоров’я.

09:33 20.02.2019