Новини

Працівники культури Куцурубської сільської ради ОТГ відзначили своє професійне свято

У середу, 7 листопада у  приміщенні Куцурубської публічної бібліотеки відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

12:07 09.11.2018

«ДОРОГАМИ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ»

І знову  повертає нас пам’ять до героїчних, болючих і радісних днів визволення України 1944 року на фронтах, у підпіллі, у партизанських загонах. Наш народ пережив страхіття війни, мужньо витримав усі випробування і доклав величезних зусиль, аби наблизити бажану мить Перемоги. Кожного року, 28 жовтня, ми святкуємо річницю звільнення України від фашистських загарбників. Довгих три роки випробувань стали страшною ціною миру, який сьогодні знов безжально порушено.

13:35 29.10.2018

Листи з небуття

26 жовтня, напередодні 74 – ої річниці від дня визволення України від фашистських загарбників, в Дмитрівському НВК відбувся урочистий захід «Листи з небуття», підготовлений учнями 11 класу на чолі із класним керівником Руснаком Дмитром Володимировичем та педагогом – організатором Довбнею Ольгою Ярославівною.

14:49 26.10.2018

Конкурс «Dance Day-2018»

30 березня у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм «Dance Day», на якому свою творчість демонстрували кращі хореографічні колективи Півдня України.

14:04 24.04.2018

Районний етап турніру юних істориків

16 березня 2018 року на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка відбувся районний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків.

15:14 16.03.2018

Перемога у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та правознавства!

24 лютого 2018 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради  відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 30 учнів майже з усіх куточків Миколаївщини.

20:50 05.03.2018